DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 5. DO 9. 10.

Teden otroka bomo na OŠ Lucija obeležili z organizacijo številnih dejavnosti in aktivnosti pri samem pouku. Letošnja tema projekta Teden otroka, ki deluje pod okriljem organizacije Društva prijateljev mladine Slovenije, nosi slogan POGOVOR JE ODGOVOR.

PONEDELJEK, 5. 10. 2020

Razred / datumdejavnostnosilciura  stroškiučil.
1. razredTD Igre nekočučiteljice / 

TOREK, 6. 10. 2020

Razred / datumdejavnostnosilciura  stroškiučil.
1. razredPOUK    
2. razredKD Otroci po svetuučiteljice8.20/ 
3. razredŠD KokoškaDrofenik 8.20Da – prevoz 
4. razredPOUK    
PŠ StrunjanŠD Lov na zakladBelšak8.20/ 
5. razredPD Trajnostna mobilnost – dan pešcevučiteljice8.20/ 
6. aPD Obdelava podatkovK. Živkovič8.20/MAT1
6. bTD Ustvarjalne delavniceLenardič8.20/MAT2
6. cŠD Veslarnaaktiv ŠPO8.20//
7. aKD Rastem s knjigoHorvat8.20Da – prevoz/
7. cTD Ustvarjalne delavniceZadel8.20/TIT
7. bPD Socialne veščine, bralni dan TJAArzenšek, Počkar8.20/GEO TJA1, TJA2
8. aPOUK    
8. bND Osnove prve pomočiP. Rakar8.20/ZGO
8. cPD HitrostTurk, L.8.20/FIZ
9. aKD Karierna orientacijaS. Pletikos, Zgaga8.20/RAČ, BIO
9. bND Izdelava milaBudak8.20/KEM

URNIK 8. A RAZREDA

 1. ura2. ura3. ura4. ura5. ura
8. aITDITDGEODKEZGO

*pouk v učilnici SLJ1

SREDA, 7. 10. 2020

Razred / datumdejavnostnosilciura  stroškiučil.
1. do 5. razredPOUK    
PŠ StrunjanPOUK    
6. aŠD Veslarnaaktiv ŠPO8.20/ 
6. bPD Obdelava podatkovK. Živković8.20/MAT2
6. cTD Ustvarjalne delavniceLenardič8.20/BIO
7. aTD Ustvarjalne delavniceZadel8.20/LUM
7. bKD Rastem s knjigoHorvat8.20Da – prevoz/
7. cPD Socialne veščine, bralni dan TJAArzenšek, Grabljevec8.20/SLJ2 TJA1, TJA2
8. aND Osnove prve pomočiP. Rakar8.20/SLJ1
8. bPD HitrostTurk L.8.20/FIZ
8. cPOUK    
9. aND Izdelava milaBudak8.20/KEM
9. bKD Karierna orientacijaS. Pletikos, Zgaga8.20/RAČ, ITD

URNIK 8. C RAZREDA

 1. ura2. ura3. ura4. ura5. ura
8. CITDZGOGEOGEODKE

*pouk v učilnici GEO

ČETRTEK, 8. 10. 2020

Razred / datumdejavnostnosilciura  stroškiučil.
1. – 4. razredPOUK    
5. razredND Trajnostna mobilnostučiteljice8.20/ 
PŠ StrunjanTD Maketa 3., 4. r.učiteljice8.20/ 
6. aTD Ustvarjalne delavniceLenardič8.20/MAT1
6. bŠD Veslarnaaktiv ŠPO8.20/ 
6. cPD Obdelava podatkovK. Živković8.20/MAT2
7. aPD Socialne veščine, bralni dan TJAArzenšek, Grabljevec8.20/TJA2 TJA2, TJA1
7. bTD Ustvarjalne delavniceZadel8.20/LUM
7. cKD Rastem s knjigoHorvat8.20Da – prevoz 
8. aPD HitrostTurk L.8.20/FIZ
8. bPOUK    
8. cND osnove prve pomočiP. Rakar8.20/ZGO
9. razredEkskurzija – Posočje, Tolminska koritaBesednjak6.30Da – prevoz, vstopnine/

URNIK 8. B RAZREDA

 1. ura2. ura3. ura4. ura5. ura
8. BITDITDKEMSLJSLJ

*pouk v učilnici ITD

PETEK, 9. 10. 2020

Razred / datumdejavnostnosilciura  stroškiučil.
7. razredKD jezik okoljaMiculinić8.20Da – prevoz, stopnine 
5. razredTD Poligon – kolesarske spretnostiV. Geršak8.20/ 
(Skupno 272 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost