Virtualni dan odprtih vrat na Srednji vzgojiteljski šoli, gimnaziji in umetniški gimnaziji Ljubljana

Na Srednji vzgojiteljski šoli, gimnaziji in umetniški gimnaziji Ljubljana organiziramo virtualne dneve odprtih vrat za vse naše programe (Predšolska vzgoja, Gimnazija, obe smeri Umetniške gimnazije).

V priponki vam pošiljam vabilo na virtualne dneve odprtih vrat, ki jih v mesecu marcu 2021 organiziramo za učence 9. razredov. Če se vam informacija zdi relevantna za vaše učence, bi vas prosila, da jim jo posredujete oz. da informacijo o dogodku posredujete v svetovalno službo vaše šole. Virtualne dneve odprtih vrat v marcu organiziramo z namenom, da se bodo učenci res lahko ustrezno odločili oglede nadaljnjega izobraževanja. Predstavitev bo potekala preko ZOOM-a v popoldanskem času.

Informacijo (in dostop do prijavnega obrazca) imamo objavljeno tudi na naši spletni strani: www.svsgugl.si/okroznica/virtualni-dnevi-odprtih-vrat/

Na spletni strani si lahko ogledajo tudi krajši predstavitveni video: youtu.be/yXGpt2zECbw

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)